PřihlášeníKdo je on-line?

Facebook

RC Team RychvaldO nás Tisk

Jsme skupina nadšenců, která má ráda tento koníček a  již několik let se scházíme, abychom si zajezdili a za závodili  společně s našimi kamarády a dětmi. Naším zaměřením jsou především RC modely automobilů kategorie elektro 1:10. Pro tyto modely pořádáme již několik let seriál závodů RC modelů „Rychvaldský pohár“ pro modely Off Road a „Moravskoslezský pohár“ pro modely On Road. Někteří členové jezdí i na závody do jiných krajů naší republiky, nebo na MČR a mohou se pochlubit úspěchy na místních i ostatních soutěžích. Naši žáci do 13 let získali i tituly Mistr ČR.

alt

Naše dovednosti a modely jezdíme předvádět na různé firemní akce ( např. Den Dětí) a snažíme se ukázat dětem i tatínkům, že mohou trávit svůj volný čas společně a užít si trochu adrenalinu při soutěžení. Naše činnost je také zaměřena na děti a pod křídly Domu děti a mládeže v Rychvaldě vedeme kroužek RC Modely. Vedoucím kroužku je Luděk Szostek.

Společně jsme vybudovali vlastní venkovní  terénní  dráhu, na které  jezdíme letní sérii závodu Off Road. Na zimu jsme převážně přemístění do tělocvičny místní základní školy v Rychvaldě, kde taktéž jezdíme závody Off Road a navíc i On Road.

alt

Pokud Vás tento koníček zaujal  a chtěli by jste si zkusit zajezdit s námi , můžete nás navštívit v letní sezoně na naši venkovní dráze každý pátek (dle počasí) od 16:00 hodin a nebo v zimní sezoně v tělocvičně od 17:00 hodin.  Zároveň Vás srdečně zveme na naše závody jako jezdce i diváky.


Bližší informace o dráze zde.

Bližší informace o závodech a fotogalerie zde.


Veškeré další informace Vám rád poskytne Luděk Szostek. (tel.: 608 730 220,  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )