PřihlášeníKdo je on-line?

Facebook

RC Team RychvaldNaše dráha Tisk

Dráha RC Teamu Rychvald se nachází na soukromém pozemku v městě Rychvald . Již několik let  se zde schází spousta nadšenců tohoto koníčku  a společně zde pořádáme již několikátý ročník Rychvaldského poháru. Taktéž  jsme zde více krát hostili závody Mistrovství  České republiky Off-Road.  Od naších prvopočátku se trať značně změnila a snažíme se ji stále zlepšovat. Nyní je na povrchu dráhy položený umělý trávnik a samozřejmě nechybí ani skoky a jiné terénní nerovnosti.

alt

-  Na naši draze si může zajezdit kdokoliv a otestovat tak své možnosti.

-  Dráha je určena pouze pro elektro  modely Off Road  1:10 .

-  Volné ježdění je vždy v pátky od 15.30 do 18.30 (dle počasí). V pátky se zde schází i kroužek Rc Modely z DDM Rychvald. Někdy se může jezdit i v jiné dny, ale to se dozvíte na naší diskusi http://www.rcteamrychvald.cz/diskuse.htmll

-  Členové Rc Team Rychvald a kroužku Rc Modely jezdí zdarma, nečlenové za poplatek 50,-Kč za den.

-  Na dráze pořádáme závody Rychvaldský Pohár v termínech: 5.5.2012, 9.6.2012, 28.7.2012 , 8.9.2012, 22.9.2012, 6.10.2012. Trénink den před závodem je pro přihlášené účastníky závodu zdarma.

-  U dráhy je přístupné WC , v průběhu závodu samozřejmě i elektřina, časomíra a bufet

alt

   Pravidla a chováni na trati

-  Jezdí se pouze ve směru hodinových ručiček.

-  Na cílové rovině se nesmí zastavovat a stát.

-  Na dráze i v okolí je zapotřebí udržovat pořádek.

-  Samozřejmě je také nutná ohleduplnost a slušnost, zvláště k začínajícím jezdcům

-  Při pohybu v prostoru dráhy se musí dbát zvýšené opatrnosti aby nedošlo ke zranění. Každý zodpovídá sám za sebe, za děti zodpovídají přítomni rodiče, popřípadě vedoucí kroužku. 

alt

alt