PřihlášeníKdo je on-line?

Facebook

RC Team RychvaldBuggy 6.11. - Rychvaldský pohár PDF Tisk Email
Napsal uživatel Luděk   
Pondělí, 08 Listopad 2010 20:26

alt

    Po více než měsíční pauze pořádal RcTeamRychvald závody. Tentokrát v rychvaldské tělocvičně a ne venku, jak jsme zvyklí z léta. Už před půl sedmou sobotního rána se začali sjíždět první závodníci, během hodiny byly šatny a vlastně všechny volné místa i na chodbě a ve sprchách plné stolků,židliček,kufrů s nářadím a samozřejmě všude hodně lidí. Už v pondělí bylo jasné podle přihlášek, že bude plno nakonec přijelo sedmdesát sedm závodníků.
Nejobsazenější byly ofroady 4wd. 33 soupeřů bojovalo o nejlepší pozici na startu a hlavně o to aby se dostali do co nejlepšího finále. Ze tří  kvalifikačních rozjížděk se počítá jedna, ta nejlepší. O potupu mnohdy rozhodovaly desetinky a někdy i setinky. Pole position vyhrál Ondra Vícha. Viděl jsem jednoho kluka jak úplně oslavoval postup do Béčka  a říkal, že je moc rád, že není třeba v Déčku. Finálovky pak byly o výdrži nervů, na špici velmi známá jména zkušených jezdců, ale všem ukázal záda s podvozkem od LRP Radim Mader z Branky u Opavy před Štěpánem Klohnou z Bohumína a podvozkem Cyber a Ondrou Víchou z Branky u Opavy, který jezdil podvozek Cat SX. Žáci si ,,bednu'' rozdělili takto, 1.Filip Madecki 2.Marie Szostková a 3.Jakub Zapletal všichni RcTeamRychvald.

Bohužel je spousta uncontemplated stavu, které donutí člověka, aby přijaly nápravná opatření. Všechny slevy léky ušetřit peníze, ale některé online drogerie nabízejí společností lepší než jiné společnosti. Mluvme o nejpopulárnější příležitostí. Pokud máte znepokojovat o pohlaví porušení, asi víte o cialis cena a . Zřejmě každý člověk ví alespoň něco o tom, . (Více informací ). Přijal sexuální stížnost u mužů je vztyčitelný dysfunkce. Nezdravé volby životního stylu, žilní únik, úzkost a některé léky mohou snížit váš sex apetit. Si uvědomil, co podkladové stresory mohou existovat může být prvním krokem v zacházení. Léky mohou příčina některé nežádoucí efekty. Někdy vedlejší účinky mohou být ve skutečnosti vážné. Naprosto s spolehlivé lékárně dostanete důvěru v vědomím, že vaše objednávka je zpracována důvěryhodných lékařů a že vaše informace jsou v bezpečí.

Ve 2wd se  na start postavilo 26 závodníků. Ve startovním poli se čím dál víc objevují velmi zdařilé podvozky Cougar a kvalifikaci vyhrál s tímto autem Roman Kavan, na druhém místě Pavel Melicher taky s Cougarem. Roman  ujel Pavlovi o 14 vteřin, ale za Pavlem už to bylo na desetinky. Ve finále to vřelo, každou jízdu vyhrál někdo jiný, první jízdu vyhrál Roman, druhou Samuel Ciencala a třetí pak Štěpán Klohna. Na stupních vítězů třetí skončil Roman Kavan, druhý Robert Cigán a vyhrál Samuel Ciencala, který startoval až ze čtvrtého postu. Robert předvedl luxusní výkon, protože se svým poměrně neohrabaným stádiem Rustler (proti buggy) dokázal řádně bugynkám zatápět. Z žáků byl nejrychlejší Aleš Hornštajner z Kopřivnice, druhý Filip Madecki a třetí Matěj Matlák oba RcTeamRychvald.

Svou premiéru v tělocvičně měly modely pouštních buggyn short cours truck. Říkáme jim autobusy, protože jsou proti buggynkám prostě větší. Přijelo jich jen osm ale i tak bylo na co koukat, souboje kolo na kolo, vlastně blatník na blatník, byly vidět  v každé jízdě. Zvítězil Robert Cigán se Slashem od  firmyTraxxas, druhý Štěpán Klohna a třetí Tomáš Koudelka oba s Blitzem od HPI.

Zima moc nevyhovuje buggynářům, kteří jezdí závody s modely se spalovacímy motory a aby jim do jara neztuhly ruce tak jezdí u nás buggynky 1:18. Pravidelně naplňují jednu celou skupinu a hezky v klidu bez kraválu spalovacích motorů si to rozdávají na kobercové trati. Poměrně bezkonkurenčně vyhrál Jakub Vícha z Branky u Opavy před Víťou Kubánkem ze Skřípova a Rostislavem Zapletalem z Bašky,ale jezdí za RcTeamRychvald .

Závodníkům děkujeme za ohleduplnou jízdu i když ke kolizím samozřejmě došlo, sem tam nějaké to přední nebo zadní rameno prasklo, ale určitě už potřebovala vyměnit.

Další závod buggy je naplánovaný na 4.12. 2010,možná bude i křížení dráhy,samozřejmě mimo úrovňové.