PřihlášeníKdo je on-line?

Facebook

RC Team RychvaldTrochu zvláštní 24 hodinovka…. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Roman   
Čtvrtek, 09 Prosinec 2010 18:49

Poslední závodní weekend v Rychvaldě se povedlo něco, o čem se nám snad ani nesnilo… a některým se o tom bude zdát hoodně dlouho.  Uspořádat 3 soutěže během 2 dnů weekendu se jen tak nepovede.   

Už pohled do přihlášek sliboval hojnou účast modelů off road  a ani cesťáky se nenechaly zahanbit.  Vložená noční soutěž LMP series jen doplnila už tak nabitý weekend.  Rekord z minulé sotěže sice nepadnul ale i tak je účast 72. off road modelů více jak nadprůměrná. 

Po součtu všech najetých kol zea weekend vyšlo 24 602 kol za cca 24 závodních hodin. 

             V off roadech  se ukazuje jako správné rozhodnutí sjednotit žákovskou a „dospěláckou“ kategorii. Ve „čtyřkolkách“ se jelo dokonce „déčko“. 

Opět nám udělali radost žáci.  V sobotních Off roudech se vůbec neztratili.  Kdo mohl sledovat v neděli finálové souboje v žákovské kategorii, tak si mohl občas připadat jak minimálně na závodech ME. Ne tak pro bezchybnou jízdu ale o způsob vedení boje.  I když se všichni sešli v jedné finálové skupině. Jak ti pomalejší, tak i ti zkušenější. Tak na dráze se s tím vyrovnali a pomalejší dali prostor těm rychlejším svádět vyrovnané souboje. (občas to sice  nevyšlo.... :-)  ).   To, že  viník kolize počká až poškozený je zpět schopen jízdy je pro ně samozřejmostí.  Není ani důležité, jestli zrovna vyhrál Radim, Jakub, nebo Matěj. Za předvedený výkon si zasloužili tu zlatou všichni.


Chtěli bychom poděkovat všem, kteří pomohli se stavbou dráhy a jejím úklidem a  přispěli k hladké organizaci závodů.


Roman