PřihlášeníKdo je on-line?

Facebook

RC Team Rychvald2008
3. závod buggy v Rychvaldě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 30 Červen 2008 09:05

Výsledky z třetího závodu buggy

Je za náma 3 závod Rychvaldské poháru a účast se nám zvyšuje závod od závodu. Snad už příště prolomíme tu třicítku .


Na oběd jsme si mohli dát buďto krček naložený v pivu a cibuli, nebo v oleji a koření a k tomu točeného Radegasta

A jezdci dopadli následovně

 

 
Pozvánka na 2. závod off-road v Rychvaldě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 27 Květen 2008 09:08

Tímto bych vás chtěl všechny srdečně pozvat na 2. závod off-road v Rychvaldě, který se bude konat v neděli 8.6.2008

V kolik - prezentace od 7:00 a samotný závod od 9:00

Kde - Rychvald , U skučáku 1115 (mapa zde)

 
První závod MSP – léto 2008 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 20 Květen 2008 08:48

altDne 17.5.2008 proběhl první závod Moravskoslezského poháru – léto 2008, který je vypsán pro modely v měřítku 1:10. Jsou otevřeny kategorie EP Open, EP Stock, EP Hobby a IC Open.

Závod se konal na Ostravském autodromu na výstavišti Černá louka. Již několik dní předem proběhla příprava asfaltové trati a její čištění. Zbývalo jen objednat pěkné počasí. Toto bylo dosti proměnlivé a černá mračna hrozila pěkným „slejvákem“. Nakonec však vše dobře dopadlo a spadlo jen několik kapek a to naštěstí v době jízdy modelů se spalovacím motorem.

 
Rychvald hostitelem Moravskoslezského poháru PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 03 Květen 2008 14:37

V neděli 24.února 2008 se uskutečnil v tělocvičně ZŠ Rychvald sídliště jeden ze závodů Moravskoslezského poháru rádiem řízených modelů aut. Na startovním poli jsme mohli vidět tři kategorie vozů, a to: E 1:10 stock , hobby a off-road.

Nejvíce účastníků se přihlásilo do stocků a to třicetjedna . Z našeho týmu jeli tuto kategorii čtyři jezdci, nejlépe se umístil Luděk Szostek, skončil čtvrtý. Dvaadvacet závodníků se utkalo v kategorii hobby , z nichž bylo dvanáct v našich klubových barvách. Nejlepší byl Mirek Husek na pátém místě. V poslední skupině off-roadů se utkalo čtrnáct jezdců a zvítězil Luděk Szostek. Ale stejně nám největší radost udělali nejmladší členové. Naše Maruška Szostková vyhrála mezi dětmi a už začíná porážet i ,, velké chlapy‘‘. Myslím, že se tento závod vyvedl a těšíme se na další v seriálu Moravskoslezského poháru ,který budeme opět pořádat 24.března 2008. Srdečně zveme všechny nadšence a za podporu děkujeme DDM a ZŠ Rychvald .

Bohužel je spousta uncontemplated stavu, které donutí člověka, aby přijaly nápravná opatření. Všechny slevy léky ušetřit peníze, ale některé online drogerie nabízejí firmy lepší než jiné společnosti. Mluvme o nejpopulárnější příležitostí. Pokud máte obavy o sex narušení, asi víte o cialis cena a . Zřejmě každý člověk ví alespoň něco o tom, . (Více informací ). Přijal sexuální stížnost u mužů je erectile dysfunkce. Nezdravé volby životního stylu, žilní únik, úzkost a některé léky mohou snížit váš sexuální apetit. Si uvědomil, co podkladové stresory mohou existovat může být prvním krokem v ošetření. Léky mohou příčina některé nežádoucí účinky. Někdy vedlejší účinky mohou být ve skutečnosti vážné. Naprosto s spolehlivé farmacie získat důvěru v vědomím, že vaše objednávka je zpracována důvěryhodných lékařů a že vaše informace jsou v bezpečí.

 
8. závod Moravskoslezského poháru PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 12 Březen 2008 08:41

altDne 7.3. jsme se sešli okolo 21 hodiny na stavbu dráhy. Dorazilo nás devět. Dráha byla postavená okolo půl 11 a začal volný trénink.

Jednalo se o trať na které byla dlouhá rovinka, jedna šikana a jedenáct zatáček. Vyjezdili jsme dvoje baterky a šli jsme domů s dobrým pocitem, že máme kombinovanou trať natrénovanou.

Samotný závod se konal 8.3. Závodníci se začali pomalu sjíždět od sedmé hodiny ranní. Od které taky začal volný trénink do devíti. Rozprava se nekonala, protože většina jezdců neměla zájem ani o společné foto.

Jako první se na startu jako vždy objevily Stocky skupina C následována skupinou B a A. Stocky byly následovány Hobby B a A, dále 1:18 micro a 1:18 truck. Openy se opět nejely z důvodu malého zájmu.

Dopoledne se odjely kvalifikační rozjížďky po kterých následovala 15minutová přestávka a finále.