PřihlášeníKdo je on-line?

Facebook

RC Team RychvaldRychvald hostitelem Moravskoslezského poháru PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 03 Květen 2008 14:37

V neděli 24.února 2008 se uskutečnil v tělocvičně ZŠ Rychvald sídliště jeden ze závodů Moravskoslezského poháru rádiem řízených modelů aut. Na startovním poli jsme mohli vidět tři kategorie vozů, a to: E 1:10 stock , hobby a off-road.

Nejvíce účastníků se přihlásilo do stocků a to třicetjedna . Z našeho týmu jeli tuto kategorii čtyři jezdci, nejlépe se umístil Luděk Szostek, skončil čtvrtý. Dvaadvacet závodníků se utkalo v kategorii hobby , z nichž bylo dvanáct v našich klubových barvách. Nejlepší byl Mirek Husek na pátém místě. V poslední skupině off-roadů se utkalo čtrnáct jezdců a zvítězil Luděk Szostek. Ale stejně nám největší radost udělali nejmladší členové. Naše Maruška Szostková vyhrála mezi dětmi a už začíná porážet i ,, velké chlapy‘‘. Myslím, že se tento závod vyvedl a těšíme se na další v seriálu Moravskoslezského poháru ,který budeme opět pořádat 24.března 2008. Srdečně zveme všechny nadšence a za podporu děkujeme DDM a ZŠ Rychvald .

Bohužel je spousta uncontemplated stavu, které donutí člověka, aby přijaly nápravná opatření. Všechny slevy léky ušetřit peníze, ale některé online drogerie nabízejí firmy lepší než jiné společnosti. Mluvme o nejpopulárnější příležitostí. Pokud máte obavy o sex narušení, asi víte o cialis cena a . Zřejmě každý člověk ví alespoň něco o tom, . (Více informací ). Přijal sexuální stížnost u mužů je erectile dysfunkce. Nezdravé volby životního stylu, žilní únik, úzkost a některé léky mohou snížit váš sexuální apetit. Si uvědomil, co podkladové stresory mohou existovat může být prvním krokem v ošetření. Léky mohou příčina některé nežádoucí účinky. Někdy vedlejší účinky mohou být ve skutečnosti vážné. Naprosto s spolehlivé farmacie získat důvěru v vědomím, že vaše objednávka je zpracována důvěryhodných lékařů a že vaše informace jsou v bezpečí.

U příležitosti tohoto závodu proběhla ve školní družině ZŠ Rychvald sídliště výtvarná soutěž, motivovaná RC modely. Absolutním vítězem se stal Vojta Prokopowski, který bude jednou možná navrhovat design našich závodních vozů.