PřihlášeníKdo je on-line?

Facebook

RC Team Rychvald8. závod Moravskoslezského poháru PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 12 Březen 2008 08:41

altDne 7.3. jsme se sešli okolo 21 hodiny na stavbu dráhy. Dorazilo nás devět. Dráha byla postavená okolo půl 11 a začal volný trénink.

Jednalo se o trať na které byla dlouhá rovinka, jedna šikana a jedenáct zatáček. Vyjezdili jsme dvoje baterky a šli jsme domů s dobrým pocitem, že máme kombinovanou trať natrénovanou.

Samotný závod se konal 8.3. Závodníci se začali pomalu sjíždět od sedmé hodiny ranní. Od které taky začal volný trénink do devíti. Rozprava se nekonala, protože většina jezdců neměla zájem ani o společné foto.

Jako první se na startu jako vždy objevily Stocky skupina C následována skupinou B a A. Stocky byly následovány Hobby B a A, dále 1:18 micro a 1:18 truck. Openy se opět nejely z důvodu malého zájmu.

Dopoledne se odjely kvalifikační rozjížďky po kterých následovala 15minutová přestávka a finále.

Finále opět začaly Stocky následovány Hobby, 1:18 micro a 1:18 truck. Finále všichni sledovali, ale nejvíce Stocků A, kde sváděl Luděk Szostek a Vlastimil Švec boj o první a rudé místo. V prvním finále vyhrál Vlastimil Švec. Ve druhém finále skupiny A byl opět boj o první a druhé místo mezi těmito jezdci, ale jelikož Luděk Szostek měl obrovskou podporu RC Teamu Rychvald vyhrál a tým se mu odvděčil velkým potleskem. Třetí finále této skupiny proběhlo opět za velkého boje mezi těmito jezdci ,kteří bojovali o první místo. Během tohoto finále stáli skoro všichni zúčastnění kolem trati a sledovali urputný boj o první místo.Největší nervozita panovala v depu Rychvaldu kde bylo taky hrobové ticho. Po 8 minutách usilovného boje vyhrál Luděk Szostek o malý kousek nad Vlastimilem Švecem.


Následovalo konečné vyhodnocení. a úklid dráhy. Úklidu se zůčastnilo více lidí než stavby. Dráha byla uklizena během čtyřiceti minut.

Můžu říct že se tyto závody opravdu vyvedly a těším se na další závody kde si zase všichni zajezdíme a srovnáme své síly.